Praca na weselu a stylizacja

Jak odróżnić prawdziwą pracę wykonawcy od stylizacji?
Nadal pomóc parom rozwiązać większość typowych problemów w ramach przygotowań do ślubu. A teraz pomówmy o tendencji stylizowanych projektów i warsztatów, które są niekiedy trudne do odróżnienia od prawdziwej pracy. Nie ma problemu! Wybór profesjonalistów, którzy będą tworzyć swój ślub, to jest bardzo trudne. Przeglądasz setki portfela, można znaleźć coś, co jest tak blisko do idei wypoczynku: idealny i przemyślany wystrój, szczęśliwa para, harmonię wszystkich szczegółach, pięknych zdjęć. Ale potem, jak w bajce, trener zamienia się w dyni, a będziesz wiedział, że to nie jest do końca prawda, a nie stało w dniu ślubu, a został stworzony, aby inspirować. A skąd wiesz, czy kontrahenci będą mogli zrobić to samo na swój ślub? W tym artykule, będziemy odpowiadać na wszystkie możliwe pytania, a co najważniejsze – pokaże przykłady rzeczywistych i stylizowane opowieści. W rozwiązaniu tego problemu, patrzymy na dwa rodzaje wykonawców, najczęściej działających na stylizowanej fotografowania: fotografów i dekoratorów z organizatorami. Zobacz cechy orkiestry weselnej. To właśnie z ich praca nad 70% zależy od całej atmosferze dnia, więc ważne jest, aby wybrać je do rzeczywistych projektów, biorąc pod uwagę stylizację tylko jako dodatek do podstawowego portfela. Aby rozpocząć, musisz zrozumieć, co jest pastiszem lub warsztat? Zespół ten działa albo inspiracji lub na szkolenia. Takie projekty pozwalają wykonawcom wypełnienie portfela wspaniały personel, nauczyć się czegoś nowego, pracować w ciekawym otoczeniu. Projekty te również inspirować narzeczonych, pokazać im, co może być oddzielne lub ślub kolory wystroju wnętrz, są okazją, aby zobaczyć nowe miejsca, motywy i koncepcja na wesele lub miłosnej historii. I to jest w porządku! Wierzymy, że takie projekty są bardzo przydatne dla rozwoju przemysłu, poziom wykonawców i poczucie smaku w parach. Ale to jest bardzo ważne, że para wiedział, że ten projekt jest znany. To nie zawsze jest w prezencie ślubnym, biorąc pod uwagę obszar, pora roku, a termin imprezy, można wdrożyć to, co widać na zdjęciach. Naucz się rozróżniać pracę dla prawdziwego ślubu stylizacji: Zazwyczaj stylizowane wzory wykazują doskonały obraz: z nich nie będzie duża liczba gości, tradycyjny obiad. Patrząc na zdjęcia, wyobraźcie sobie, że to może się zdarzyć w tym ślubem?
Bardzo często projekty stylizowane miejscu fotografowania nie zmienia: mogą to być studia lub lokalizacja na osiedlu natury. To często ozdobione tylko jednym konkretnym obszarze. Najczęściej para zaangażowanych w strzelaniu – model. Najprawdopodobniej nie będzie widać na zdjęciach tego pocałunku, tylko z odrobiną nich. Chociaż nie jest to najsurowszy środek: wszak w rzeczywistym strzelaniu para może nie chce się całować przed kamerą. A wymiana pierścieni nie oznacza, że jest to prawdziwy ślub. Jeśli spojrzeć na projekt, który już widział innego fotografa, to prawdopodobnie jest strzelanie z klasy nadrzędnej. Jeśli są Państwo zainteresowani w konkretnej pracy zawodowej, po prostu zapytaj go, jakie projekty są stylizowane i zadać szereg prawdziwych wesel.

Przed obiadu weselnego, część ślubu minęło. Najprawdopodobniej jesteś już trochę zmęczony, więc program wieczoru nie powinno być dla ciebie czymś ciężkim i męczącym. Pomyśl o tym i uczynić tę część najbardziej wygodne dla Ciebie i Twoich gości! Strefa na festiwalu. Platforma uroczystym obiedzie się teraz do strefy. Ta tradycja jest bardzo poprawna! centrum rozrywki mogą być całkowicie różne w zależności od tego, jakie rozrywki są zakładano. Może to być stoliki do gier planszowych, stół pokazy barmanów i cocktail bar, parkiet na kursach mistrzowskich, stoły, kwiat lub kulinarnych kursach mistrzowskich, kino na świeżym powietrzu. Opcje mogą być dużo! Najważniejsze jest to, że obszar ten był nieco z dala od głównej strefy kolacji ślubu, aby nie tworzyć chaos. Jeśli to możliwe, dbać o markery na terytorium.
Goście z pewnością docenią strefę fotograficzny, w którym można nie tylko robić zdjęcia Ciebie i innych gości w aparacie i uzyskać, na przykład, migawek i profesjonalnych zdjęć od fotografa. Okładka tego szczególnego czasu w godzinach wieczornych. Na słodko i serem tabeli, barów lemoniady i tak dalej. Należy również przydzielić osobne miejsce w pobliżu głównego stołu, tak aby były one w oczach gości. I nie zapomnij obszar za życzenia! O jego lokalizacji należy traktować ostrożnie, ponieważ goście mogą po prostu nie zauważyć i ominąć tak ważną chwilę.
Ważne gości. Oczywiście, przede wszystkim na wesele – święto tylko dwa, ale narzeczeni, co do zasady, należy zwrócić uwagę na swoich gości i podziękować im za to, co byli w stanie podzielić się z nimi wzruszająca i ważny dzień. Można to zrobić na różne sposoby, na przykład w celu przygotowania komplementy dla gości – słodkie lub pikantne pamiątek, że goście mogą wziąć ze sobą do domu. Pamiętaj, aby podziękować gościom na koniec wakacji! Te słowa mogą wyrazić wdzięczność i pośrednio: zastanów się, służąc obiad weselny lub ułożyła znak menu „Dzięki za przybycie” – goście docenią. Gratulacje. Należy zwrócić uwagę na gratulacje podczas wieczornych jest to konieczne, ale nie jest to konieczne, aby włączyć swój obiad weselny w ciągłej serii wystąpień i prezentacji kopert. Jeśli wesele wzięli udział czołowi, dyskutować z nimi, jakie opcje gratulacje, można zdecydować się na proces ten nie został wyczerpany ani ty, ani swoich gości. Nie zmuszaj obowiązkowa przemówień publicznych, którzy chcą to zrobić osobiście. Jest to najlepiej poświęcić czas wieczorem na grupy i gratulacje zapytać gospodarza z góry wiedzieć gośćmi, kto, kiedy i jak chciałem pogratulować. Pień pozdrowienia lepiej przejść od razu!
Taniec Ślub. Ta część wakacji jest zwykle izolowane zwłaszcza para przygotować się do niego bardzo ostrożnie, myślenia poprzez inscenizację i muzyki. Pamiętaj, aby przygotować grunt do tańca, więc nie trzeba stale patrzeć na krzesła i stoły gości, które przeszkadzają w procesie. Odpocząć i cieszyć się tańcem! Zazwyczaj jest to nieprofesjonalne tancerze podane trudne i bardzo ekscytujące, więc trzeba pamiętać, że tylko bliskich krewnych i rodziny – tańczą jak to tak!
Obiad Tradycja ślub. Wedding dinner, w jaki sposób lub zorganizowane, wymaga przestrzegania pewnych tradycji, nawet w nowoczesnych wesela. To nie znaczy, że trzeba się do nich bez wątpienia, ale myśleć o tym, jak włączyć je do programu, to warto. Po pierwsze, najbardziej wzruszające tradycji – taniec z rodzicami. Ta część wieczoru weselnego dość proste do wykonania, ale rodziców, to przyniesie wiele radości! To nie musi być taniec panny młodej z ojcem. To może być zaskoczeniem dla wszystkich rodziców: Oblubienica będą tańczyć z ojcem, oblubieńca – z matką. Jeśli masz rodzeństwo, mogą one mieć firmie matkę panny młodej i ojciec pana młodego. Wszyscy będą zadowoleni! Goście będą mogli również do przyłączenia się i tańczyć z rodziców obecnych na festiwalu. Rzucanie bukietu i podwiązkę – zabawy część obiadu. Zamiast tradycyjnego obsady może zorganizować grę na loterii i ustalenia bukiet i rysowanie za pomocą wstążki – wiele alternatyw, konieczne jest jedynie z wyprzedzeniem, aby omówić tę kwestię z ołowiu. Jeśli chcesz zostawić sobie ślub bukiet siebie, należy przygotować dubler. Nie zapomnij tort weselny: Jak służyć cięte i ręcznie, oczywiście, wybrać, ale dać mu szczególną uwagę należy przynajmniej na zdjęciu w pamięci. Pamiętaj, aby zastanowić się nad pięknym paszowych, narzędzia i tła!
Wielkie wyjście. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie ślub tak zwany „wielki nowożeńcy odejście”. Tradycja ta przyszła do nas z wesela europejskich i amerykańskich. Nowożeńcy nie zdecydował się poczekać na zakończenie uroczystości i towarzyszy każdemu z gości po bankiecie. Po oficjalnej części tańca i dostać się do transportu ślubu i pozostawić: wakacje w hotelu, domu lub prosto do podróży poślubnej! Ta tradycja zaczyna się zakorzenić w naszym kraju. Koniec wakacji i wyjazdu nowożeńców jest upamiętnienie coś pięknego i znaczący, na przykład: fajerwerki, utwór z zimnych ogni lub fajerwerki!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s