Historia muzyki dance

W połowie 1960 roku, w Stanach Zjednoczonych jest dusza muzyka Jamesa Browna opracował nazywa strach przed nowym stylu. Chociaż piosenki i słowa Seul jest niezbędna, funky rytm środka rowka. Pierwsza część pręt rytmie funky o nazwie „1”, należy powtórzyć rytm bębna, a następnie zacząć tworzyć wzór rowka linii bazowej, aby skoncentrować się na. Rafy koralowe są również dodawane do rowka i rytmu, można grać rolę gitary i trąbki powiększonej o gwałt. Funk rowek jest w wielu przypadkach może to potrwać około 10 minut kod i nie zmienia utwory funk długi czas w 1960 roku. W ramach ruchu praw obywatelskich, chciałem być duma afroamerykańskiego Jamesa Browna i zaczął pisać piosenki jak mówią głośno – ale jestem czarny, uderzę w 1968 roku dziesięciu czasem minęło, duma, boi się głównym nurtem śmierci. Grupa inne grupy Wkrótce George Clinton i Parlamentu Funkadelic i tworzą grupę owijki wspiąć się w tabeli, nazwa funk, rock, Sly and the Family Stone pop-funk. Zobacz wesela Rybno.
dyskoteka
Ponieważ jest to tańsze niż wynajęcie zespołu, na początku 1970 roku, klub nocny, znany DJ zagra muzykę dance, disco. W pierwszym, ale będzie grać funk i duszę piosenki w szybkim tempie, w połowie 1970 roku, są one nowy rytm, który jest stosunkowo łatwy do tańca piosenki, zacząłem zarabiać. Jest to 4 offbeats piętro prosty bębna basowego i hi-hat. Disco to nie tylko narodziny nowego gatunku muzyki disco nazywa te prace w wydajności na całym świecie będzie wkrótce. Donna Summer, wielcy artyści tacy jak gitarzysta Nile Rodgers i basista Bernard Edwards, takich jak hitów disco Geluoliya Gaynor i Bee Gees został utworzony zespół o nazwie Czy nie eleganckie. Rytm gitara Nile Bernard Funky linia basu płynie, ale podczas tworzenia stylu disco, zapraszamy do dziś miłośnicy muzyki tanecznej. Chic, dyskoteka ulubionym artystą, jej singiel, wersja krótka, należy zwolnić dwie wersje transmisji, a taniec jest mieszanką klubu 12-cali lub więcej z rzędu. Podczas gdy większość 12-calowy singiel jest złe dodatkowe kranu pośrednia, nie śpiewam, większość tańca mieszanki lub awarii dzisiaj. W 1977 roku włoski producent Moluodeer służy do tworzenia syntetycznego Donna Summer jestem obecnie, aż do pierwszego przykładu elektronicznego disco hit, miłość do nowego gatunku o nazwie muzyka taneczna elektroniczna lub EDM, centrum, czujesz dziedzinie muzyki tanecznej. George, jednak nie generuje jedynym artystą rytmiczną muzykę elektroniczną. Zespół Kraftwerk jest początkiem Niemczech odbywa się w elektronicznej muzyki pop z 1970 roku. Tworzą funky beat electronic ładne tekstury i muzykę elektroniczną, dodawać, wymyślił syntezy touchpad. Kraftwerk Muzyka odbędzie się mnóstwo artystów EDM i miał wpływ na hip-hop, i jedną z najlepszych historii muzyki elektronicznej.
dom
W 1980 roku, nowy styl Disco House jest dalej klubie gejowskim w Nowym Jorku i Chicago. Taki disco, house teksty i chwytliwe melodie przejść, takich jak zabawy i seksu. Rzucili się 4 według rytm disco, automatu perkusyjnego, który został połączony z muzyką w domu, w wielu przypadkach, ale zostaną wykorzystane zamiast perkusji i innych instrumentów, fortepian wciąż muzyki house odgrywa ważną rolę w większości. Albo tor klasycznego rodzinnego Nowego Jorku, można dołączyć do rodziny królewskiej partii? Larry Levin, a nie czekać. Chicago klasyczne produkcja Marshall Jefferson, aby przenieść swoje ciało, które inspirują „sexy wspólne Freddie palca, miłość Kraftwerk torze. W drugiej połowie 1980 roku, Steve” Silk „Hurley Anglia UK artystów niedługo również kurs do domu. Wziął przebój gniazdo w organizmie, będzie regulować głośność z 1987 roku, to wędliny Doktor dom do uczyniły był wielkim sukcesem. Basement Jaxx to druga fala domu singli pod koniec 1990 czerwonego alertu w Zjednoczonym Królestwie, a wynikało z manipulacją albumu. Europejscy artyści podczas belgijskiego oddziału i jazdy, w dużym domu włoskiej czarnej skrzynki w muzyce popularnej, takie jak pompy zatkania. Większość z czarnej skrzynki Seul hit piosenkę American piosenkarka R & B marca mycia jest najpotężniejszym muzyki house śpiewane po 1 głosie.
TECHNO
Klub zaczął się DJ elektronicznej muzyki tanecznej, tzw techno, taniec kolejny nowy gatunek, który został opracowany w Detroit w 1980 roku. Są dodać automat perkusyjny, można stworzyć rytm elektronicznej i syntetycznych akordów klawiszowych i melodii. Są one również w krótkim akapicie, był wyjątkowo krótki muzyka Reszta bęben zaczyna się stare dane. Najbardziej znanym jest została wykorzystana „amen break” to piosenka z wieków i hip-hopu, by usidlić próbkę. Próbka break, w wielu przypadkach, jako początek nowej zdaniu 8 lub 16 części, została wykorzystana do ujawnienia struktury muzyki. Klasyczny Detroit techno Kraftwerk utwór próbek i melodii, oparty na wewnętrznej stronie napisu Derrick May i miejskiego życia, istnieje wyraźna Cybotron, to jest w główny nurt 10 zostaje uderzony w 1990 Techno, dobrą rzeczą w wielkiej zabawy ,
Europa dalej rozwoju techno trance gatunku na początku lat 1990, jest także popularna. Trance, techno beat i elektrony, przede wszystkim, aby zakończyć trochę, po zerwaniu, wykonaj utworzenie punktu kulminacyjnego, a brzmi fantastycznie warstwy są mieszane, muzyka elektroniczna, takich jak sen trwa. Transformator Dobrym przykładem są zawarte w opakowaniu wysokości album LSD zginanie i Robert Miles album chart, sen, transformator stał nurtu w 1996 roku most jest zawarty w muzyce vokaalitrance i niepowtarzalnym Stella Jam & Spoon No, ale to jest pierwsze miejsce, gatunek przykład transformator piosenka nazywa się w 2008 roku, stał się popularnym morze album Ocean miłości syreny jest dobre w 2000 roku. Kiedy punk experimental brytyjscy członkowie usłyszał utwór techno, zacząłem próbować wielu ludzi. Zaburzenia rytmu w muzyce elektronicznej nowego stylu jak 808 krajach i eklektycznych artystów muzyki techno, śledzić postęp, który jest teraz nazywa. Niektórzy z artystów zostały zainspirowane atmosferą Brian Eno, a potem zaczął tworzyć wokół artystów natychmiast torze, takich jak Aphex Twin i tak lewym polu. Dla postępu i artystów, muzyka chcesz nadaje się do tańca i słuchania, a tymi stylami, aby chwalić ludzi, którzy chcą odpocząć po tańcu, często jest to specyficzny obszar do zabawy.
pop dance.
To ostatnie 30 lat muzyki popularnej, nie tylko mają ogromny wpływ, ale gwiazdy pop i producenci często pracują razem w celu stworzenia utwór taneczny pop. Artysta śledzi okolicznościowy wzór że stworzyliśmy i zaprosić popularnych wokalistów i muzyków, aby pomóc pop mocy. Oni Francja DNCE „Robot” Daft Punk, gdy dzwoni dobre teksty pełni szczęścia swego odrodzenia dyskotece jest trafienie maksymalnie 1 w połowie 2010s uruchomić elegancki gitarzysta Nile Rodgers i piosenkarz R & B TakeshiRen poszedłem w 2013 roku. W większości przypadków, kiedy zaprosił twórców, aby pomóc mu stworzyć klasyczny dance-pop, aby wyłączyć telefon, to działa, gwiazda pop nazwie producenta do toru, trochę, Madonna To nie tak. Ta piosenka, efekt kombajnów disco zdobył szereg funkcji, takich jak taki napięty awarii transformatora. Piosenka stała się wielkim hitem na listach przebojów w polewa świat w ponad 40 krajach, jako dobry przykład takiej funk i disco najnowszym stylu tanecznej muzyki elektronicznej w 21 wieku, starożytny styl, to nowy gatunek połączonej muzyki tanecznej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s