Popularne gatunki muzyczne

W popularnym gatunku muzyki Te strony, data, typ, spojrzeć w słowniku poprzez muzykę i popularnych piosenek ludowych. Każda linia tekstu na stronie w słowniku opisać Wordchecker- kompletną listę słów w słownictwie muzycznym. Prawie wszystkie rodzaje muzyki ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. To znaczy, jeśli tradycyjna muzyka z Afryki i Europy zebrali się, i to właśnie ta mieszanka rodzi się do tradycji muzyki popularnej.
Bruce, kiedy setki tysięcy afrykańskich niewolników zostały wykorzystane w 18 wieku i 19 wieku do Ameryki, do melodii i rytmu. Wiedzą, że nie jest łatwo śledzić wydajność stała niewolników chrześcijan, którzy śpiewają w 1856 roku, śpiewając pieśni w kościele aż do końca Afroamerykanie, afrykańskie rytmy i dźwięki, cele te zostały. ratować innych nauczyć się grać muzykę i muzykę taneczną, która jest popularna dla pieniędzy. Śpiewają za każdym razem grać. Słyszałem, że muzyka, rytmy afrykańskie. Są na swoich uczuciach do wyrażania siebie poprzez tworzenie nowej muzyki mogę słuchać muzyki i piosenek Afryki. Jest to kombinacja Afryki i zachodniej muzyki, co powoduje w formacie, który jest teraz nazywany „Blues” kilka bluesowe piosenki o bólu i bólu tych. Niestety, w wielu przypadkach, ale powoli, a inni, którzy są w miłości i zabawy, jak mają dobry rytm i taniec. Opracowany przez lata styl bluesa, Chicago Chak małe miasto Ameryki iw innych miastach, takich jak Nowy Jork. Ale dźwięk słuchaczy muzyki, jazzu i hip-hop, soul, i słyszę, że stanie wpływać na niemal każdy aspekt woli ludu. Jeśli chcesz usłyszeć bluesa, niewidomych try McTell Willie wyglądało nagrywanie prywatnego and White Lightnin ‚Hopkins, potem blues, Billie Holiday, Muddy Waters Howlin „Wilka i. John Lee Hooker. Zobacz wesele Kościerzyna.
jazz
Chociaż większość muzycy grają bluesa, African American, a także niektóre z muzyki klasycznej, że można się nauczyć. Pamiętaj, że urodził się w miksie i rytmie bluesa, a to jest „jazz” był mieszanką jazzu największego trębacz Louis Armstrong, aby pomóc. w rozwoju wielu form jazzu. Urodził się on York obroty zespole jazzowym stylu. (Lub „Dixie Land”) 1910 w Nowym Orleanie, jego rodzinne miasto położone. W 1920 roku, nowy sposób Joe ‚King’ Oliver, a ich częstotliwość. Wynalazek, a nawet Chicago. Kiedy byłem w rozwoju jazzu, big band i odchylić go w Nowym Jorku w 1930 roku, tworzy rytm nowego (perkusja, gitara, pianino i gitara), mosiądzu, instrumentów dętych drewnianych, jazz grany przez łańcuch. orkiestr i czasem jeden lub więcej wykonawcy. Swing taniec dla prawie wszystkich za wielki sukces w 1940 roku, większość zespołu jazzowego, który je wszystkie i Duke’a Ellingtona przynosi grał Louis Armstrong i Fletcher Durban. grzbiet Wszystko z najbardziej popularnych piosenkarzy, w tym Bing Crosby, Frank Sinatra i szerokości pasma King Cole śpiewa jazz. Jednak wielu młodych muzyków w 1950 roku, to nie było zapowiadane grać jazz. chcą Wolność improwizować zaczął eksperymentować z własnym zespołem. Wkrótce będą musieli odgrywać nowy rodzaj zainteresowania, takich jak bebopu i modal jazzu. Ten nowy model, ponieważ nie jest to łatwe do tańca szybko, że nie mają one mieć popularność jazz, muzyka współczesna nie jest najpoważniejszym jeden z widzów, którzy oglądają moją nową muzykę. Najlepsi muzycy Charlie Parkera, Theloniousa Monka, Johna Coltrane’a i Miles Davis, Charles Mingus był zaangażowany.
Rhythm and Blues
Jazz, podobnie jak w 1930 roku, aw 1940 roku został drugim ogóle zacząć rozwijać nowe formy wielu Afroamerykanów. Ale był także utalentowanym muzykiem blues, to nie jest łatwe do zarabiania pieniędzy. Tworzyli mały zespół szukałem pracy w barów, klubów i tanie. Jednak w celu uzyskania pracy oglądają swoje ulubione. Ponieważ większość młodych ludzi, którzy udają się do tych miejsc Bruce myśleli przestarzałe są zajęte opracowanie nowych sposobów i tworzą rhythm and blues (R & B), w obecnej formie. R & B, głównie bębny, bas, gitara, piosenkarka z wielkim głosem, był mężczyzną, czy kobietą, a publiczność to podobało. W niektórych starych z dodatkiem fortepian, trąbkę i saksofon, który rozprzestrzenił się w całym kraju, R & B była zabawa taneczna impreza zakończona w połowie roku 1940, sprzedaż książki. Dwóch dostawców, siły amerykańskie i cierne, „Pięć, T-Bone Walker i Louis Jordan hitem numer jeden w 1944 roku, kiedy był w tym artystów R & B, Ruth Brown, Bo Xilai Diddley błocie. i wody i Ray Charles. Termin „R & B” teraz w wielu różnych ballad R & B i tradycyjnych, romantycznych odbić.
Rock and roll
Na początku 1950 roku nowa forma nazywa Rock ‚n’ ‚(lub rock’ n ”) został stworzony dla muzyków, zarówno gry R & B i huśtawka jest popularną formą muzyki. taniec Gitarzysta w wielu przypadkach, nawet w tej samej piosenki – gitara, bas, perkusja – to nowa muzyka jest odtwarzana z tych samych narzędzi, takich jak R & B, to blues, silne R & B czuć, ale kiedy RBT. jedno jest muzyka country. Fit tańczyć i to było świetne i styl tanecznego rocka ‚n’ roll jest dobrze rozwinięte natychmiast. To ciekawe, aby słuchać słowa, doda się szybko, jeśli piszesz usłyszeć rock n ‚Radio rolki w szczególności jest bardzo popularny. Jednym z pierwszej płyty zespołu. „Takich jak Bill Haley i wiele innych takich jak on, są Comet” Little Richard, powinny one być wielki Louis Jordan i Big Joe Turner, rolka Chuck Berry uderzył w kamień lub więcej i 1956 Beethovena. godzin w 1954 roku, która była promowana artystów R & B, takich jak wielkim hitem. Gra na fortepianie był zaskoczony jej dziko Jerry Lee Lewis, publiczność jest również bardzo popularne, ale Rock ‚n’ roll, zwłaszcza gdy widzą sexy piosenkarka taniec przystojny facet o imieniu Elvis Wielu rodziców. wydaje się, że dzikie i niebezpieczne. Mimo to love rock ‚n’ roll, fanem Elvisa, a nie to, co można zrobić, aby zapobiec ich dzieci. Jego największym osiągnięciem nie jest rock ‚n’ nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ale świat stał się jednym z najbardziej popularnych form muzyki Elvisa Szakala, Heartbreak Hotel i Jailhouse Rock i drugiej uderzył mnie, a potem, że wkrótce nazywać. „King of Rock and Roll” lub po prostu „Królem”.
1960
Pierwszy 60, aby rozpocząć nową formę zwaną rock, młodzi muzycy szereg artystów, od rock ‚n’ roll jak Elvis R & B w rozwoju nowych form R. Tone B została zaproszona do Seulu stylu muzycznym muzyki. Jest to również popularny w Seulu w 1960 roku po wiecznych artystów takich jak James Brown i gryzący w 1960 roku w celu opracowania bardziej funk rytmiczne wzory które doprowadziły do kilku nowych muzyki tanecznej z lat 70 i 80 na końcu. 70 lat temu, że opracowała nową formę zwaną hip hop. Hip-hop już teraz jest jedną z najbardziej popularnych form muzycznych na świecie dla wszystkich rodzajów muzyki popularnej opracowała szereg hitów list przebojów muzyki pop.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s