W drodze do wesela

Albo będzie to jak osoba zaznajomiona z planowaniem poważnej ślub Broadway! Aby wspierać prace jego reżyserskim debiucie z wami, my, dzień ślubu, będziesz gotowy, aby rozpocząć przekrój postaci. (Większość gier role mężczyzn i kobiet, i tak długo, jak chcesz, należy pamiętać, że istnieje wiele osób).

drużba
Wszystkie etapy tego człowieka jako Barrett (osobisty asystent i doradca) przy planowaniu ślubu pan młody. Jest konsultantem w modzie, moderator, wieczór panieński, najlepszym człowiekiem naczelny dowódca brygady. Obejmuje on swoją odpowiedzialność (ale nie tylko): czas ceremonii panna młoda, po ślubie w kościele pod koniec jego / jej koszty ceremonii para podpisała aktu małżeństwa, ołtarz trzyma pierścionek zaręczynowy Bride. Znany był także jego umiejętności tosty i sztuczek tanecznych. Zobacz Kapela – cechy.

druhna
Niezawodne galonów każda oraz (razem dobrze, aby górna powierzchnia pracy) makijaż panny młodej rodzinie orszak kobiet. Reporter kiedy (wesele prysznicem, panieński planowania imprezy, zaproszenia na adres, itp) pyta, są one obsługiwane przez zespół wyzwań ślubnych dla druhen pomóc. Panna młoda, w wielu przypadkach, aby rozpocząć Oczekuje się gościem produktywność agenta gospodyni trafić na parkiet.

świeca Zapalniczki
Niektóre rytuału chrześcijańskiego przed matką panny młodej w miejscu (patrz poniżej), Stare pre-teens 9-12 lat świecę na ołtarzu. Świeca zapalniczek, można ubierać się jak na wesele marzeń. Twój wybór.

Ojciec panny młodej
W kręgu tradycyjnego wesela, człowiek jest w czołówce pieniędzy – to w każdym przypadku małych. Ponadto, ojciec panny młodej, aby zebrać dodatkowe -Czy po drodze. Ojciec lekcji, sklepy wolnocłowe, dostosuj Mapa / kierunki, scena ślubu, wręczając Skaut potencjalne miejsce ślubu, wskazówki prywatnego ślubu, włącznie z grilla i wykonujące różne zadania można.

Ojciec pana młodego
Wbiegł do spadku jako stolarz, ale przystosowane do działania, która jest obecnie problemem. Wkład z punktu widzenia kosztów, tradycji ojca pana młodego, kilka dużych projektów, zwłaszcza zapłacić próbny obiad. Ponadto można je znaleźć taniec, toasty i obowiązki „człowieka” (to znaczy, problemy kobiece Escort Service rozwiązaniem starszych, przenośny stół) różnorodności. Jest więc jeśli potwierdził ojciec panny młodej „oferuje również wsparcie moralne czasem.

Flower Girl / Child
(Lub przynieść zapach kuli) od 3 do 8 lat płatków rano przed rozproszeniem z kosza, że panna młoda idzie do ołtarza ,. Damian naturalnie, ale ładny chłopiec można wypełnić tę rolę. Większość kwiatów dziecko siedzi z rodzicami po zakończeniu kursu.

drużba
Odegrał on znaczącą rolę w ludzkiej rodziny i przyjaciół, aby zaplanować i przygotować się do pana młodego Posse na wielki dzień. Ich głównym zadaniem? Możesz pomóc zaplanować opłaty, drużbą na oczyszczenie jednego i wsparcia, i do widzenia. Posiada również typowy świadectwo jest niezbędne do wykonywania podwójną funkcję w czasie, aby poradzić sobie z resztą weselu, jak wchodzi do opuszczenia swoich stanowisk. mylić również prywatne samochody, taniec bez dat prezes i gości, aby ozdobić akt recepcji, takich jak zasoby.

Hattabin
Warunki i muzułmańskich męskich członków rodziny i przyjaciół pana młodego ślub, aby pomóc Ci przygotować się do muzułmanów. Ogólne hattabin marokański muzułmaninem, przeprowadzane na młodej i pana młodego nazwy.

Honor attendant
Drużbą (patrz wyżej) i druhną jest uważany za honorowego asystenta (patrz niżej). Są to w celu zapewnienia łącza z podziałem na płeć, prowadzenia pojazdów, może wolą ten tytuł. Jak wiadomo, ze względu na cześć „najlepszego kandydata.”

Operatorzy bar Hu
Tych ślub żydowski, w pobliżu narzeczeni (zazwyczaj rodziny i przyjaciół), mogą być przechowywane w Hu Baji. Oni wydają się być częścią shushavim (patrz niżej).

Druhny / oczyszczenie attendant Młodzieży / Junior Asher nastolatka
Jest to młody członek wesela (9-16 lat). Wszystkie główne funkcje obecne (nieuwzględnione w X-rated prom) i wykonuje te same obowiązki jak starszego członka zespołu. Bardzo seksowna wersja (jeśli sukienka jest niemoralne) drobne dziewczyną, można nosić suknię panny młodej. Obowiązkiem pary młodzi ludzie mogą nosić jak wielki strój.

Koumbaro / Koumbara
Shafer oczyszczenie prawosławnego Koumbaro (wersja samice Koumbara). Tradycyjnie, nowy chrzestny koumbaros Lang jest, krewni i przyjaciele osób bliskich dzisiaj będzie w stanie pracować. W tradycyjnym greckim weselu, Koumbaro rola polega na zmianie jego funkcji, jest bardzo symboliczne. Na przykład, koronacja, trzeba umieścić narzeczeni korony, korony, a następnie trzy razy w tę iz powrotem, aby przełączyć jedność i łączące dwa ptaki miłości.

Bride / Kobiety / tekst
Czas trwania narzeczonej prawej strony w procesie projektowania, – zapewnia drugą parę oczu, w razie potrzeby, w celu zapewnienia wsparcia emocjonalnego. W normalnych warunkach, wielu z pokojówek i zarządzania ślubu odpowiedzialności cześć obejmuje prysznic panny młodej tosty, oczyszczenie podpisanie aktu małżeństwa, jej bukiet panny młodej, aby dostosować pociągu przy ołtarzu następnego dnia może Przysięga szczegółowo zebrać prezenty na kopertę przednia. Ponadto, o ile jest to zawsze, że wyglądają bardzo uważać, aby jej przypomnieć, panna młoda będzie nosić. Utrzymuje ostatniego narzeczonego obrączkę na jego palucha, idąc do ołtarza, panna młoda jest wcześniejsza.

Matka panny młodej
wedding planner, gościem lista moderator, tradycyjna gościnność gospodyni, moda krytykiem, a matka panny młodej, jak cheerleaderek. Inne obowiązki badania i tradycyjnej rodziny przed ślubem nocy, prysznic ślub, może on zawierać próbny obiad i tańce. Charakter roli matki panny młodej ślub całkowicie.

Matka pana młodego
Matka pana młodego, jeśli nie, można wziąć dowolny odpowiedzialności matki panny młodej. Dyplomacja, przechodzi zapobieganie konfliktom – do. Został wysłany do preludium do korytarza, brałem udział w ślub prysznicem. Jego lśniące chwila? Taniec matka / syn.

lokaj
Kapłan i personel miasta przeprowadził rytuał małżeństwa. Jako przykład, zawiera on księdzem, rabina, pastora, sprawiedliwości i pokoju.

strona
Ma 9/6 chłopców (lub dziewcząt) długości pociągu panny młodej ślubnej sukni spaceru wzdłuż korytarza (myślę, Redidi) małżeństwa. Znane jest również pod nazwą „liderów kolejowych.”

Bierze pierścień
(Jeśli stracili małą ozdobną poduszkę jest zwykle fałszywy) chłopcem (lub dziewczyna) od 4 do chodzić korytarzem do kwiatu tylko 2 przynieść pierścionek zaręczynowy 8, jeśli w ogóle (jeśli jest), to zależy od niego.

Shushavim
Terminologia Żydzi z planem, opisuje on kogoś bliskiego młodej pary, aby pomóc im przygotować się do ślubu. Wiele żydowskiego ślubu, ale nie w tradycyjnym małżeństwie nie można być częścią członków shushavim (matka, siostra, najlepszy przyjaciel), aby osiągnąć te same zadania.

Przewoźnik pociągu
(Proszę odnieść się do strony)

bileter
Uroczystość, mężczyzna (lub kobieta) z gościem wprowadzić swoje miejsca, zanim są one często stosowane jako dodatek do lepszej osobie – tak ważnych graczy, jesteś w tym członków rodziny nie może mieć, można wziąć udział w wielkim dniu, i tak dalej, ICBF chciwi Program kawalerem.

Vratimi
Krótko mówiąc, są one najlepszym człowiekiem w Grecji. W tradycyjnej prawosławnej ślub, pan młody vratimi każdy człowiek robi swoją tradycyjną rolę Koumbaro, więc można uruchomić pakiet aktualizacji dla różnych rytuałów.

walka
Lider, wokalista, poeta, lub bardzo ważne dodatkowe funkcje, takie jak strony asystentów. Dodatkowo (dla wszystkich gości, aby upewnić się, że podpis) jako kapitan VIE (chodzić korytarzem zbrojnej relikwii lub symboli kulturowych) tradycyjnych mediów, lub kapitana rytualnego (pole wszyscy nasi klienci góry można zamówić w tej sprawie „, a nie może ona, gdy … „).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s